LASER CIĘCIE - LJParrot

Przejdź do treści
CIĘCIE I GRAWEROWANIE LASEREM
Spersonalizuj swoje urządzenia o swoje unikalne logo, wytnij makietę
Filmy i zdjęcia realizowane z lotu ptaka

doskonale sprawdzają się w wielu branżach, między innymi wykorzystywane w szeroko pojętym marketingu, branży utrzymania technicznego budynków.
Widok z takiej perspektywy na nieruchomość wzbudza zainteresowanie.
To także możliwość podejrzenia stanu technicznego budynów, zaawansowania prac budowlanych czy wykonanie przeglądów  bez konieczności wynajmowania podnośników czy dziwigów, czy nawet wspinania się na wysokie piętra.

Nasza oferta doskonale spełnia wszystkie oczekiwania w tym zakresie.


Zdjęcia i filmy, jakie realizujemy przy wykorzystaniu drona, pozwalają  na oryginalne i wyjątkowo atrakcyjne ukazanie danej nieruchomości, możliwość wykonania min.:
zdjęć panoramicznych 360st. oraz zdjęć sferycznych.

Korzystając z naszych usług jesteś w stanie przeprowadzić inspekcję dachów obiektów, elewacji wysokich budynków, stanu technicznego konstrukcji w znacznie krótszym czasie, a uzyskane zdjęcia umożliwiają ich wykorzystanie w dokumentacjach technicznych.

Wykonywane zdjęcia widokowe mogą zostać śmiało wykorzystane w folderach reklamowych, w stronach internetowych, gazetach i  innych materiałach marketingowych.

Zawsze zdjęcia dostarczamy w dwóch formatach do szybkiego podglądu, szybkiej edycji - JPEG oraz surowy RAW.


Ujęcia wykonujemy zawsze zgodnie z obowiązującym prawem lotniczym dotyczących lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi (BSP).

Działamy zgodnie z prawem, dron jest zarejestrowany a pilot posiada odpowiednie kwalifikacje i jest zarejestrowanym operatorem w ULC.

Nasz sprzęt umożliwia wykonywanie ujęć fotograficznych o rozdzielczości 12MPix lub 48MPix z technologią HDR oraz nagyrwanie sekwencji video w jakości 4K 60kl/s lub w zwolnionym tempie 240kl/s w rozdzielczości FullHD. Dodatkowo sprzęt jest wyposażony w czujniki uniemożliwiające zderzenie z fotografowanym obiektem.
Opis i cennik usług


Każda rozpoczęta sesja trwa maksymanie 25 minut i obejmuje lot do ze wskazanego obiektu w zasięgu zwroku nie wyższego niż 115m. W tym czasie wykonywane są zdjęcia w ilości do 25 sztuk w formacie JPEG oraz RAW bez obróbki lub wykonanie 20 minutowego nagrania video. Zdjęcia zostają udostępnione poprzez FTP lub odrazu zgrywane na dostarczony przez klienta PENDRIVE.

Maksymalnie jednorazowo można zamówić i wykonać trzy 25minutowe sesje.

  • Cena jednej sesji to 170zł netto.
  • Cena za wykonanie trzech następujących po sobie sesji to 450zł netto.
  • Dojazd do Klienta w odległości 10km od siedziby Spółki jest zawarty w cenie usługi. (powyżej tej odległości opłata wynosi 10zł netto za każde rozpoczęte 5km).
  • Usługa lotu ponad zasięg zwroku z obserwatorem dodatkowa opłata 100zł doliczana co ceny każdej sesji.

Na wszystkie wymienione usługi wystawiamy fakturę vat.!  UWAGA  !

  • Nie wykonujemy lotów nad obiektami które wymagają specjalnych zezwoleń - uzyskanie zezwolenia do wykonania takiego lotu jest po stronie Klienta
  • Nie latamy w czasie opadów deszczu, śniegu, wiatru o prędkości powyżej 6m/s, w bardzo złych warunkach oświetleniowych
  • Lot na odległość ponad zasięg wzroku wymaga posiadanie dodatkowego obserwatora - proszę o wcześniejsze ustalenia


Jesteś zainteresowany usługą wykonania zdjęć, masz pytania z nią związane

LJ Parrot Sp. z o.o. Copyright © ljparrot 2021

biuro@ljparrot.plLJ Parrot Sp. z o.o. Copyright © ljparrot 2021
Wróć do spisu treści